Hlavní stránka

Informace

16.03.2020, Ondřej Sýkora 

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace zasedl dnes 16.3.2020 krizový tým města Příbora, který na svém jednání přijal následující kroky, opatření a doporučení s okamžitou platností:

Městský úřad je otevřen pro veřejnost pouze v pondělí od 14:00 do 17:00 hod. a ve středu od 8:00 do 11:00 hod. I v těchto dnech žádáme občany o vyřizování pouze nezbytně nutných úkonů. Pracovníci MÚ jsou i nadále k dispozici prostřednictvím telefonních a e-mailových komunikačních prostředků. Provoz veškerých pokladen MÚ je pro veřejnost plně uzavřen. Žádáme tímto veřejnost o bezhotovostní platby. Hotovostní platby budou umožněny až po zrušení mimořádných opatření.
Veřejné WC a sběrný dvůr jsou uzavřeny.
Pro občany v karanténě anebo zdravotně omezené bez pomoci bližních je k dispozici telefonní linka 556 455 444, na kterou se mohou potřební obrátit s požadavky na nákup základních potravin a hygienických potřeb s dodací lhůtou do 48 hodin. Za potřebné jsou v tomto smyslu považovány rodiny, které jsou v karanténě, a senioři bez možnosti zásobování rodinnými příslušníky. Při objednávce budou vyžadovány osobní údaje.
Veškeré omezení platí do odvolání

Vstup do administrace